EQUIP ORGANITZADOR

Direcció General
Genís Matabosch

Assistent de direcció
Joan Mompart

Regidor de l’espectacle
Patrick Rosseel

Disseny i producció llum i so
Martí Cortijos per a All Right

Direcció Musical
Carmino D´Angelo

Promoció i documentació
Ramon Bech

Gestió administrativa
Maria Romaguera

Disseny Gràfic
Jesús Porra per a Matrioska Design

Atenció a Companyies
Agnès Julià

Cap de Premsa
Marc Gall per a Comèdia

Secretariat del Jurat
Agne Rudaityte

Comunicació i Publicitat
Dani Querol i Laia Díaz per a Clap Media

Assistència de Direcció Tècnica
Piotr Sliwa

Equips de so i llum
Xevi Morell per a BTM Sound

Coordinació carpes Circ
Mauro, Johnny i Eros Faggioni per a Circo Americano

Coordinació carpes auxiliars
Carlos Gómez per a Carpas América

Contractació vols
Francesc Albà i Elena Lázaro per a Pol Viatges

Impressions
Roberto Fazzini (Modena-IT)
Gráficas Jovi (Massamagrell, València)
Fotocomposició Roger (Figueres)
Nivell Publicitari (Ripollet)
Ricarte (Elx)

Músics Orquestra
Jean Ribul Conte (trompeta i flauta)
Jean-Marc Celma (trompeta)
Fréderic Huertas (trompeta)
Didier Font-Torres (trombó)
David Cayrou (saxo alto i clarinet)
Alexandre Julia (saxo tenor)
Pascal Puybonnieux (baix)
Pierre Balech (guitarra)
Jeremy Ribul (bateria)
Florent Tisseyre (percussió)
Alain Montaut (teclats)

Intèrprets
Veronika Kaplina per a Rosgoscyrk
Ruan Min (xinès)

Sessions escolars
Anna Cortada per a Servei Educatiu de l’Alt Empordà
Teresa Genís per al Consell Comarcal de l’Alt Empordà

Certificacions tècniques
Jordi i Marc Valiente per a Eprojecta

Cap d’Emergències
Alícia Herrera

Confecció Trofeus Oficials
Jordi Vall per a Comaposada Joiers

Confecció Premis Especials
Art i metalls Carmaniu

Cambrers/es
Pau Magester, Marc Pagès, Ruth Ventós, Yasmina Costa, Arnau Heras, Andrea Aguilar, Erik Jiménez, Laura Sáez, Pau Alegrí, Sasha Pradkhan, Sara García, David García

Taquilles Oficina de Turisme
Bernat Heras

Xòfers
Francisco Vargas

Publicitat exterior
Lahoussine Faiz
Yurii Kovalchuk

Mossos de Pista
Jakub Szepiola, Robert Malmon, Tomasz Adam Ruzik, Piotr Wojciech

Voluntariat 2015
Emilio Aguilar, Andrea Aguilar, Agustí Amaya, Pol Bellezza, Daniela Bentós, Àngels Brunsó, Judit Camps, Laura Cano, Judith Carrasco, Iara Cruz, Pere Lluís Chico, Alex Fernández, Alina Font, Clàudia Galli, Mercè González, Doris Izquierdo, Maria Rosa Izquierdo, Montserrat Izquierdo, Carmina Lázaro, Pilar Lázaro, Jon-Ignasi López, Marta López, Pau Magester, Bàrbara Marcó, Toni Marco, Manoli Martín, Ascensión Martínez, Pere Jordi Mas, Joan Mendoza, Joan Mompart, Marta Mompart, Laura Montañez, Mai Montull, Ivet Móra, Iván Morillo, Marc Pagès, Maria Palou, Sasha Pradkhan, Nil Prats, Núria Puerta, Marta Rodeja, Míriam Romero, Àlex Rosselló, Eduardo Rubio, Berta Sayeras, Roser Sors, Julia Vallmajó, Rosa Vela, Violeta Ventura, Joan Xicola.


  • logo ambito cultural logo ambito cultural